Zanechte nám Vaší emailovou adresu a my Vám budeme posílat novinky
07.08.2011 22:36
Píše se rok 1960, kdy mladá herečka a modelka Paula Kent společně se svým kadeřníkem Jheri Reddingem položila základy nové dimenzi vlasové péče – REDKEN. Přes veškerý pokrok byly tehdejší vlasové výrobky příliš agresivní na citlivou pokožku mnoha lidí. Nová značka REDKEN nabízela produkty, které respektovaly potřeby citlivé vlasové pokožky a jedinečná technologie okamžitě vylepšovala strukturu i vzhled vlasů. Nešlo tedy jen o pouhou kamufláž, ale o dlouhotrvající pocit zlepšení, který bylo možné do té doby získat jen u kadeřníka.
07.08.2011 22:39
Roky letí, vlasy řídnou, padají a šediny přibývají. Problém šedin trápí nejen ženy ale i muže, jenže jsou to hlavně muži, kterým tradiční barvení příliš nevyhovuje. Jedním z důvodů bude i nepochybně zkostnatělý pohled mužské populace na barvení vlasů jako na nějaký projev zženštilosti, ale mnohdy i samotný výsledek, který mnoha mužům zcela nevyhovuje.
07.08.2011 22:49
Problematika mastné pokožky či mastných vlasů se týká 31,5% žen a 27% mužů. Negativní vnější nebo vnitřní vlivy působící na vlasovou pokožku narušují funkci mazové žlázky, která následně ve zvýšené míře produkuje kožní maz. Vlasy jsou těžké, zplihlé a je potřeba je často mýt, chybí jim objem.