Zanechte nám Vaší emailovou adresu a my Vám budeme posílat novinky
07.08.2011 22:36
Píše se rok 1960, kdy mladá herečka a modelka Paula Kent společně se svým kadeřníkem Jheri Reddingem položila základy nové dimenzi vlasové péče – REDKEN. Přes veškerý pokrok byly tehdejší vlasové výrobky příliš agresivní na citlivou pokožku mnoha lidí. Nová značka REDKEN nabízela produkty, které respektovaly potřeby citlivé vlasové pokožky a jedinečná technologie okamžitě vylepšovala strukturu i vzhled vlasů. Nešlo tedy jen o pouhou kamufláž, ale o dlouhotrvající pocit zlepšení, který bylo možné do té doby získat jen u kadeřníka.
07.08.2011 22:39
Roky letí, vlasy řídnou, padají a šediny přibývají. Problém šedin trápí nejen ženy ale i muže, jenže jsou to hlavně muži, kterým tradiční barvení příliš nevyhovuje. Jedním z důvodů bude i nepochybně zkostnatělý pohled mužské populace na barvení vlasů jako na nějaký projev zženštilosti, ale mnohdy i samotný výsledek, který mnoha mužům zcela nevyhovuje.
07.08.2011 22:44
Při vyslovení fráze „Wash and go“ nebo-li „Umyj a jdi“ se možná trochu nostalgicky přenesete do prvních porevolučních let. Televizní reklama na šampon Vidal Sassoon, která tehdy oslovila miliony diváků, nabízela výrobek jenž splňuje i ty nejnáročnější očekávání. V příběhu tehdejší reklamy vlasy stačilo pouze umýt a dokonalý účes byl na světě. My však víme, že tak snadné to rozhodně není. Většina lidí se ráno budí se stylovým punkovým účesem, někomu naopak chybí objem anebo poslušné vlny. Slušivý účes dosáhneme pouze pomocí stylingových přípravků.