Paruky

Paruky vyrobené z pravých evropských, Indických a umělých vlasů. Paruky, příčesky a vlasové integrace od firmy Natur Hair Vás nebudou díky špičkovému a promyšlenému zpracování v ničem omezovat. Některé z našich paruk je možné i přilepit k pokožce. Můžete se tak opět věnovat sportovním aktivitám jako je plavání, potápění, cyklistika i lyžování.

Specializujeme se i na paruky určené pro klienty kteří ztratily vlasy vlivem chemoterapie, nebo jiné onkologické léčby. Nabízíme diskrétní prostředí našeho salonu a výběr až z několika set paruk.

V případě zájmu můžeme vyrobit paruku i na zakázku dle přesných rozměrů a požadavků klienta. Dodací doba paruk vyrobených na zakázku je 6 - 8 týdnů. Vyrábíme i speciální vlasové náhrady jako jsou vlasové integrace. 

Parochne vyrobené z pravých európskych, indických a umelých vlasov. Ak mate záujem, môžeme vyrobiť parochňu aj na zákazku podľa presných rozmerov a požiadaviek zákazníka. Parochne od firmy Natur Hair Vás nebudú vďaka špičkovému a premyslenému spracovaniu v ničom obmedzovať.

 

Nejprodávanější

300
20000130020000

Stránka 1 z 1 - 75 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 75 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.