Kléral Senjal HAIR SENSATION - regenerační a výživná maska 200ml

Zanechává vlasy jemné, hebké, lesklé a bez vytváření silných nánosů. Nezatěžuje je. Vhodná pro vlasy suché, matné, oslabené a poškozené .

Aplikace 1x-2x za týden.

Oplachuje se. Příjemná banánová vůně.

 

Skladem (11 ks)
Kód: 11529
295 Kč / ks

Kléral Senjal HAIR SENSATION - regenerační a výživná maska 200ml

Maska Forcedensité zabraňuje ztrátě vitality, hustoty a zeslabení vlasů a v případě, že vlasy ztratily tyto vlastnosti se při každé aplikaci vlasy postupně regenerují.

Maska Forcedensite - Senjal - Kleral systém.

Obnovující krém.

- V průběhu času mají vlasy tendenci se ztenčovat a ztrácet vitalitu, hustotu a jas, tato maska ​​regeneruje všechny tyto znaky.

- Osvěžující gelový krém s příjemnou vůní banánů spojuje výhody ošetření, které jsou obsaženy v krémovém jemném a lehkém gelu.

- Od první aplikace přináší vlasům sílu a lehkost, aniž by byly zatěžované.

Způsob použití:

- Masku naneste na vlhké vlasy od kořenů až ke špičkám vlasů.

- Nechte působit 5 až 10 minut a opláchněte velkým množstvím vody.

- Používejte 2 až 3krát týdně.

Obsah:  200 ml.

Unikátní propojení moderní vědy a přírody uvádí na Český trh italská profesionální kosmetika značky KLÉRAL SYSTEM. Skutečná profesionální péče v několika liniích je určena pro různé typy vlasů, vlasovou pokožku a vlasové anomálie (lupy, citlivá pokožka atd). Výjimečná rovnováha extraktů z bylin a dalších účinných látek nabízejí profesionální péči, která splní i ty nejnáročnější očekávání.

Společnost vznikla již v roce 1968 v italském Turínu a má za sebou roky vlastního výzkumu. Přípravky KLÉRAL SYSTEM obsahují pouze kvalitní a čisté komponenty a nejsou testovány na zvířatech. Navíc respektují životní prostředí. Všechny produkty jsou biologicky rozložitelné a používají recyklovatelné obaly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: