Poutkovací jehla s bambusovým držadlem 1-2 – praktická pomůcka pro vlásenkáře
Poutkovací jehla s bambusovým držadlem 1-2 je ideální pomůckou pro vláskování, která zajistí precizní práci při vlásenkářské aplikaci. Velikost 1-2 udává kapacitu – tedy počet vlásek, které je možné zpracovat najednou. Díky ergonomickému bambusovému držadlu je ovládání komfortní. Skvělý pomocník pro detailní práci s vlasovými doplňky.
| Kategorie: | Ostatní příslušenství |
|---|
Poutkovací jehla s bambusovým držadlem velikosti 1–2 je praktická a spolehlivá pomůcka určená pro precizní vláskování a detailní práci při výrobě či opravách vlasových doplňků. Velikost 1–2 určuje kapacitu práce – tedy počet jednotlivých vlásek, které lze při jedné aplikaci uchopit a zapracovat, což umožňuje kontrolovaný postup bez nežádoucího vytrhávání nebo poškození materiálu.
Ergonomicky tvarované bambusové držadlo nabízí příjemný úchop a snižuje únavu ruky i při delší práci. Jehla tak umožňuje přesné vedení a maximální citlivost při manipulaci s jemnými prameny.
Díky své konstrukci je ideální pro:
-
výroba a oprava a paruk
-
opravy vlasových systémů
-
kosmetické salony, vlasová studia i domácí tvorbu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
