Paruka z východoevropských vlasů, barva zlatá blond. Ostřihání paruky a úprava je zdarma

Paruka je vyrobena z východoevropských vlasů. Délka vlasů 45 - 50 cm.

Podklad paruky tvoří kombinaci velmi jemného, průhledného a prodyšného MONO-MATERIÁLU na vrcholu hlavy a tenkého PU MATERIÁLU v oblasti čela. Tato kombinace umožňuje velmi přirozený pohled do vlasové pokožky. Přední část paruky je možné přilepit k pokožce.

Zátylek tvoří ručně poutkovaný látkový podklad, který ocení pro změnu zákazník při rozdělování vlasů na 2 části (culíky s pěšinkou uprostřed, francouzský cop) nebo při větrném počasí, kdy po odfouknutí vlasů větrem, vypadá podklad jako vlastní pokožka. Velikost paruky je možno v zátylku upravit gumičkami na suchý zip, které jsou ve spodní části již připevněny. 

Paruku je možné ostříhat do jakéhokoliv účesu dle přání klienta, popřípadě i barevně doladit. 

Skladem (1 ks)
Kód: 11381
20 280 Kč / ks
Kategorie: Paruky

DŮLEŽITÉ ZÁKLADNÍ INFORMACE O PARUKÁCH.

Proč naše paruky nejsou ostříhané? Naše společnost se specializuje pouze na paruky toho nejkvalitnějšího a nejnáročnějšího provedení. Ostřihání a zkrácení omezuje možnost další úpravy a doladění na míru zákazníka. Takže vybírejte barvu, druh a délku vlasů. Konečnou úpravu paruky doladíme na místě a je zahrnuta v ceně paruky.

PODKLAD ANASTASIA: Toto provedení je již mnohem náročnější na výrobu. Přední část je ručně poutkovaná na jemném monofilu a je větší než u modelu CHERYL. Strany a zátylek je na rozdíl od podkladu Cheryl také ručně poutkován, ale na jemném látkovém materiálu. Přední okraj je možné přilepit k pokožce.

JAK PEČOVAT O PARUKU Z PRAVÝCH VLASŮ.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HM Avatar autora | 19.12.2019
Produkt je kvalitní, jen jsem asi neodhadla barvu. Chtěla jsem světlou blond a ta ZLATÁ byla o hodně tmavší, než jsem předpokládala. Nu což, je to moje vina a snad mi to holička spraví k dokonalosti. Jinak, Vaše firma je velmi solidní, jednání bylo překvapivě vstřícné a produkt mi byl doručen do 3 dnů.. Máte ve mne stálého zákazníka a doporučuji všem ostatním. Hodnotím 5 hvězdičkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: