Paruka z evropských vlasů, barva blond.

Paruka je vyrobena z pravých středoevropských vlasů (české vlasy). Délka vlasů 20 - 25 cm. 

Podklad paruky tvoří kombinaci velmi jemného, průhledného a prodyšného MONO-MATERIÁLU na vrcholu hlavy a tenkého PU-MATERIÁLU v oblasti čela.  Možnost přilepení k pokožce.

Zátylek a část krku tvoří tresový podklad typu Cheryl. Velikost paruky je možno upravit gumičkou. V čele plocha pro případné přilepení k pokožce. Na paruce je nutno nechat upravit ofinu.

Paruku je možné ostřihat do jakéhokoliv účesu dle přání klienta, popřípadě i barevně doladit. 

Skladem (1 ks)
Kód: 4062
21 500 Kč / ks
Kategorie: Paruky

DŮLEŽITÉ ZÁKLADNÍ INFORMACE O PARUKÁCH.

Proč naše paruky nejsou ostříhané? Naše společnost se specializuje pouze na paruky toho nejkvalitnějšího a nejnáročnějšího provedení. Ostřihání a zkrácení omezuje možnost další úpravy a doladění na míru zákazníka. Takže vybírejte barvu, druh a délku vlasů. Konečnou úpravu paruky doladíme na místě a je zahrnuta v ceně paruky.

PODKLAD CHERYL: Základní a také nejlevnější model, který je ručně poutkován pouze v předním okraji a na vrchu paruky. Přední okraj je možné přilepit k pokožce. Toto místo je nejvíce viditelné, a proto i u tohoto levnějšího modelu jsme zvolili tento náročnější způsob výroby, který tuto paruku posunul do vyšší třídy.  Zátylek paruky pak tvoří tresový podklad. 

JAK PEČOVAT O PARUKU Z PRAVÝCH VLASŮ.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: